top of page
Antonio Vodrážka.png

Richard Samko

Reportér a moderátor České Televize. Do roku 2010 spolupracoval s Českým rozhlasem; v roce 2008 tančil v divadelním projektu nazvaném Cikánská suita.

program (3).png

Pavel Ferenc

Pavel před rokem zvítězil v pěvecké soutěží "Miri Giľi, což je romská obdoba komerčně známé "Superstar". Rozhodl se studovat na MKP zpěv, kromě jiného dostává své první role také jako herec.

program (5).png

Natálie Balogová

"Natty" podobně jako další romští studenti MKP studuje média, ale také hraje v muzikálech, kde tančí, zpívá a je herečkou.

IVAN.png

Ivan Herák

Ivan Herák patří k nejvyhledávanějším romským houslovým virtuózům. Studoval na Konzervatoři v Topolčanech u ruského profesora Oleg ter Martirosova.

JITKA.png

Jitka Matiová

Účinkovala v původním muzikálu Superstar Company, který sklidil obrovský úspěch. Účinkovala i na Nové Scéně národního divadla v Praze v inscenaci Sny.

program (6).png

Karolína Bělová

"Kája" letos nastoupila na MKP studovat média. Dostala nabídku, která se neodmítá a tak se stala  moderátorkou, což jí rozhodně v praxi hodně pomůže.

KRATEJL.png

Milan Kratejl

Saxofonista z Kolína. Působil v kapele Gipsy Billy a také v kapele Davida Krause „Gipsy Brothers“  Momentálně se svým Bratrancem hraje v kapele Duo Milan

program (7).png

Kateřina Bělová

Kateřina na MKP studuje herectví. Má za sebou první role, které získala díky muzikálovým projektům, kde se také osvědčila jako výborná zpěvačka.

ROMA RADIO (9).png

Lucie Bikárová

Studentka Mezinárodní konzervatoře Praha. Finalistka soutěže SUPERSTAR. Mladá úspěšná zpěvačka a infulencerka.

patrika.png

Patrik Grundza

Mladý energický vizážista a stylista,

Vystudoval pražskou konzervatoř obor klasický tanec. V mladí se aktivně věnoval bojovým sportům.

PAVLINA.png

Pavlína Matiová

Absolventka a nyní pedagog Mezinárodní Konzervatoře Praha kde vyučuje obor zpěv. Stala se první romskou sólistkou, která zpívala v Pražském Rudolfinu.

program (11).png

Denis Holý

Denis je studentem MKP Praha. Původně měl v plánu být bubeníkem, nakonec studuje média.  Díky tomu již v prvním ročníku získává první zkušenost jako moderátor v rádiu. Jednou by chtěl být hudebním producentem

havrla.png

Bohumil Havrla

Profesionál ve svém oboru. Před odjezdem do Austrálie, kde vychoval své děti se Bohumil věnoval moderování v prestižním rádiu.

program (9).png

Pavel Pikola

Mladý tvůrce, který se nebojí experimentovat. Vlastní firmu LAPIKO, s.r.o., která se zabývá managemantem soc. sítí.

program (2).png

Michael Žolták

Zpěvák, herec a model "Majkl" působí v rádiu od začátku.  Třikrát v týdnu má svou show, kde své posluchače krmí nejen skvělou hudbou, ale také vtipnými historkami různého druhu.

program (10).png

Sebastian Richter

Sebastian "Kebab", jak mu říkají přátelé studeje na MKP bicí.  Má rád životní výzvy a tak si vyzkoušel mlátit také svým hlasem do mikrofonu. Rytmiku rozhodně chytil! Brněnský borec se rozhodl dobít velkou Prahu také jako moderátor!

bottom of page