top of page
Antonio Vodrážka.png

RICHARD SAMKO

Reportér a moderátor České Televize. Do roku 2010 spolupracoval s Českým rozhlasem; v roce 2008 tančil v divadelním projektu nazvaném Cikánská suita.

Antonio.png

ANTONÍN VODRÁŽKA

Absolvent Mezinárodní Kozervatoře v Praze. Designer, moderátor, zpěvák, kytarista. Mezi své úspěchy řadí účasti v pěveckých soutěžích.

KRATEJL.png

MILAN KRATEJL

Saxofonista z Kolína. Působil v kapele Gipsy Billy a také v kapele Davida Krause „Gipsy Brothers“  Momentálně se svým Bratrancem hraje v kapele Duo Milan

IVAN.png

IVAN HERÁK

Houslový virtuóz, skladatel, aranžér

Cit pro hru na housle dostal do vínku od svých předků. Charismatický projev, přednes jemných tónů v kontrastu s divokými rytmy ho dělají jedinečným.

JITKA.png

JITKA MATIOVÁ

Absolventka Mezinárodní Konzervatoře Praha. Účinkovala v původním muzikálu Superstar Company, který sklidil obrovský úspěch. Účinkovala i na Nové Scéně národního divadla v Praze v inscenaci Sny.

PODKLAD.png

ELEMÍR EROS

V PROCESU

PODKLAD.png

SÁRA KALIÁŠOVÁ

V PROCESU

PODKLAD.png

EMILIE ONDOVÁ

V PROCESU

PODKLAD.png

TCHAVOLO VLASÁK

V PROCESU

PODKLAD.png

MILEANA SLÁDEČKOVÁ

V PROCESU

PAVLINA.png

PAVLÍNA MATIOVÁ

Absolventka a nyní pedagog Mezinárodní Konzervatoře Praha kde vyučuje obor zpěv. Stala se první romskou sólistkou, která zpívala v Pražském Rudolfinu. 

patrika.png

PATRIK GRUNDZA

Patrikovým snem vždy bylo stát se hercem nebo tanečníkem. Cesta na státní konzervatoř byla tedy jasnou volbou. Absolvoval zde studium klasického tance. Byl též vrcholovým sportovcem a 10 let se věnoval závodně Karate

Erča.png

ERIKA FEČOVÁ

Pedagog mezinárodní konzervatoře Praha. Účinkovala v kapele Navigators jako zpěvačka, poté se vydala a cestu sólové zpěvačky a nahrála dvě desky, 

GYULLA.png

JULIUS BANGA

Zpěvák, kytarista, popřípadě pianista, založil stále aktivní vlastní skupinu Trio Romano. Mnoho let ho můžete slyšet po parnících na Vltavě, kde baví hosty v rámci plaveb se živou hudbou.

PODKLAD.png

OLGA BOJKOVÁ

V PROCESU

PODKLAD.png

KATEŘINA BĚLOVÁ

V PROCESU

PODKLAD.png

PAVEL FERENC

V PROCESU

PODKLAD.png

CARLOS VLASÁK

V PROCESU

PODKLAD.png

NATY BALOGOVÁ

V PROCESU

bottom of page