top of page
Antonio Vodrážka.png

Reportér a moderátor České Televize. Do roku 2010 spolupracoval s Českým rozhlasem; v roce 2008 tančil v divadelním projektu nazvaném Cikánská suita.

KRATEJL.png

Saxofonista z Kolína. Působil v kapele Gipsy Billy a také v kapele Davida Krause „Gipsy Brothers“  Momentálně se svým Bratrancem hraje v kapele Duo Milan

JITKA.png

Účinkovala v původním muzikálu Superstar Company, který sklidil obrovský úspěch. Účinkovala i na Nové Scéně národního divadla v Praze v inscenaci Sny.

program (4).png

 Jsem věštec, léčitel a médium v jedné osobě.  Mým posláním je léčit a pomáhat lidem odstranit jejich překážky, bloky a bolesti. Mám schopnost vidět budoucnost, díky které mohu s vámi řešit témata jako láska, zdraví, vztahy a jiné aspekty našeho života.

program (3).png

Pavel před rokem zvítězil v pěvecké soutěží "Miri Giľi, což je romská obdoba komerčně známé "Superstar". Rozhodl se studovat na MKP zpěv, kromě jiného dostává své první role také jako herec. Aby dostal všeobecné umělecké vzdělání, stal se také moderátorem, kde všem ukazuje, že v tomto oboru se rozhodně neztratí.

program (10).png

Sebastian "Kebab", jak mu říkají přátelé studeje na MKP bicí.  Má rád životní výzvy a tak si vyzkoušel mlátit také svým hlasem do mikrofonu. Rytmiku rozhodně chytil! Brněnský borec se rozhodl dobít velkou Prahu také jako moderátor!

program (9).png

V PROCESU

PAVLINA.png

Absolventka a nyní pedagog Mezinárodní Konzervatoře Praha kde vyučuje obor zpěv. Stala se první romskou sólistkou, která zpívala v Pražském Rudolfinu. 

GYULLA.png

Hudebník a publicista ze známé rodiny Bangů. Své články aktivně publikoval na několika romských (nejen) serverech. Je také zakladatelem vlastního hudebního uskupení Trio Romano, které aktivně působí na hudební scéně dodnes.

program (6).png

"Kája" letos nastoupila na MKP studovat média. Dostala nabídku, která se neodmítá a tak se stala  moderátorkou, což jí rozhodně v praxi hodně pomůže. Jednou by se chtěla v oboru dostat  do nejznámějších médií.  

program (7).png

Kateřina na MKP studuje herectví. Má za sebou první role, které získala díky muzikálovým projektům, kde se také osvědčila jako výborná zpěvačka. Zkusit se má všechno, tak začala také moderovat v rádiu, společně se svou mladší sestrou.

program (2).png

Zpěvák, herec a model "Majkl" působí v rádiu od začátku.  Třikrát v týdnu má svou show, kde své posluchače krmí nejen skvělou hudbou, ale také vtipnými historkami různého druhu.

program (5).png

"Natty" podobně jako další romští studenti MKP studuje média, ale také hraje v muzikálech, kde tančí, zpívá a je herečkou. Je také vizážistkou, aby toho nebylo málo, moderuje také svůj pořad u nás v rádiu. Natty se v životě určitě neztratí!

program (11).png

Denis je studentem MKP Praha. Původně měl v plánu být bubeníkem, nakonec studuje média.  Díky tomu již v prvním ročníku získává první zkušenost jako moderátor v rádiu. Jednou by chtěl být hudebním producentem.

Richard Samko

Pavlína Matiová

Milan Kratejl

Gyulla Banga

Jitka Matiová

Elemir Eros

Karolína Bělová

Kateřina Bělová

Michal Žolták

Pavel Ferenc

Sebastian Richter

Natalie Balogová

Pavel Pikola

Denis Holý

bottom of page